passo
“Tüm öğrencileri bekliyoruz”

“Tüm öğrencileri bekliyoruz”

Aslan Akademi Eğitim Kurumları Kurucusu İsmail Aslan Gün FM’in konuğu oldu. Aslan programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Aslan Akademi’de birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar olan çocuklara Uzman Klinik Psikolog eşliğinde hizmet verdiklerini kaydeden Kurucu İsmail Aslan, “LGS hazırlık, yazılılara ve özel okul sınavlarına hazırlık için tüm öğrencileri kurumumuza bekliyoruz. Aslan Akademi’de öğrencilerimizle birebir ilgileniyoruz. Temiz […]

Aslan Akademi Eğitim Kurumları Kurucusu İsmail Aslan Gün FM’in konuğu oldu. Aslan programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Aslan Akademi’de birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar olan çocuklara Uzman Klinik Psikolog eşliğinde hizmet verdiklerini kaydeden Kurucu İsmail Aslan, “LGS hazırlık, yazılılara ve özel okul sınavlarına hazırlık için tüm öğrencileri kurumumuza bekliyoruz. Aslan Akademi’de öğrencilerimizle birebir ilgileniyoruz. Temiz ve ferah bir ortamda hijyen kurallarına uyarak eğitim veriyoruz. VIP eğitim hizmeti Aslan Akademi’de” diye konuştu.
“Toplumların en önemli ve vazgeçilmez kaynağı insandır”
“Eğitimin amaçlarından biri başarılı, üretken, kendine yeten, yaşadığı çevreye duyarlı, toplumsal hayata uyumlu ve nihayetinde mutlu bireyler yetiştirmektir” diyen Aslan Akademi Eğitim Kurumları Kurucusu İsmail Aslan, “Toplumların en önemli ve vazgeçilmez kaynağı insandır, insana yapılan yatırım da öncelikli ve değerli olandır. Ülkenin gelişiminde öncü unsur olan insan öğesi, eğitim süreci ile şekillenirken eğitim kurumları da bu sürecin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesinde büyük rol oynamaktadır. Bizler Aslan Akademi olarak işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayına öğrenci ve veliler de sorularıyla katıldılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır