passo
“Tüm öğrencileri topluluğumuza bekliyoruz”

“Tüm öğrencileri topluluğumuza bekliyoruz”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına AKÜ Kütüphane Topluluğu Akademik Danışmanı Araştırma Görevlisi Ramazan Bulut ve Topluluk Başkanı Hilal Kılınç konuk oldular. Programda topluluğun amaçlarından bahseden AKÜ Kütüphane Topluluğu Akademik Danışmanı Araştırma Görevlisi Ramazan Bulut, “Afyon Kocatepe Üniversite kütüphanesinin tanıtılması ilk amacımız. Afyonkarahisar ve diğer illerde bulunan üniversite ve halk […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ve Gün FM işbirliğinde süren Kampüs programına AKÜ Kütüphane Topluluğu Akademik Danışmanı Araştırma Görevlisi Ramazan Bulut ve Topluluk Başkanı Hilal Kılınç konuk oldular.

Programda topluluğun amaçlarından bahseden AKÜ Kütüphane Topluluğu Akademik Danışmanı Araştırma Görevlisi Ramazan Bulut, “Afyon Kocatepe Üniversite kütüphanesinin tanıtılması ilk amacımız. Afyonkarahisar ve diğer illerde bulunan üniversite ve halk kütüphaneleriyle koordineli bir şekilde çalışarak projeler üretmek için çabalıyoruz. Kültür, sanat, gelişim ve kişisel gelişim faaliyetleri ve yerel, bölgesel ve ulusal alanda kütüphaneciliği destekleyecek projeler yapıyoruz. Kulüp üyesi arkadaşlarımızla kulübümüzün amacı doğrultusunda etkinlikler düzenleyerek, kulübümüzün bilinirliğini artırmak ve kulübümüzü daha aktif kılmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Bugüne kadar birçok okuma ve sosyal etkinlik düzenlediklerini kaydeden Topluluk Başkanı Hilal Kılınç, “Tüm öğrenci arkadaşlarımızı topluluğumuza üye olmaya davet ediyoruz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır