passo
“Tüm sanatseverleri sergiye bekliyorum”

“Tüm sanatseverleri sergiye bekliyorum”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına 18–22 Mayıs tarihleri arasında Taş Medrese’de iğne oyası sergisi açacak olan Ayşegül Tüplek konuk olarak katıldı. “İğne oyalarımızı her yerde kullanabilmek adına bir yola çıktım” 18 Mayıs Çarşamba günü saat 11.30’da tüm sanatseverleri Taş Medrese’ye davet eden Ayşegül Tüplek, “Çeyiz sandıklarında kapalı kalmış göz nurumuz iğne oyalarımızı hayatımızın içinde her […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına 18–22 Mayıs tarihleri arasında Taş Medrese’de iğne oyası sergisi açacak olan Ayşegül Tüplek konuk olarak katıldı.
“İğne oyalarımızı her yerde kullanabilmek adına bir yola çıktım”
18 Mayıs Çarşamba günü saat 11.30’da tüm sanatseverleri Taş Medrese’ye davet eden Ayşegül Tüplek, “Çeyiz sandıklarında kapalı kalmış göz nurumuz iğne oyalarımızı hayatımızın içinde her yerde kullanabilmek adına bir yola çıktım. Bu yolda şimdilik yapabildiklerimi göstermek adına düzenlediğim sergime herkesin katılmasından onur duyarım. Sergide iğne oyası eserlerim, ev dekorasyon ürünleri, gelin takımları ve çeyiz ürünleri tasarımlarım yer alıyor” diye konuştu.
“Hayalimi gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum”
İlimizin iğne oyası sanatında bir marka haline gelmesini arzu ettiğini belirten Tüplek, “Bu sergi benim hayalimdi. Hayalimi gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum. Tüm kadınlarımızın hayallerinin peşinden gitsinler. Serginin açılışında bana destek veren Belediye Başkanımız ve personeline çok teşekkür ederim” şeklinde değerlendirmede bulundu.
İğne oyasının hayatın tüm alanlarında yer alması için çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Tüplek, bu sanatın sadece çeyiz sandıklarında kalmaması gerektiğini belirtti.
Ayşegül Tüplek’in kişisel iğne oyası sergisi 18 Mayıs Çarşamba günü saat 11.30’da açılacak. Sergi 22 Mayıs’a kadar gezilebilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır