passo
Tüm yönleriyle tüp bebek konuşuldu

Tüm yönleriyle tüp bebek konuşuldu

Fertillife Afyon Hastanesi Tüp Bebek Koordinatörü Hande Telek Gün FM’in konuğu oldu. Telek programda tüp bebek tedavisi konusunda bilgiler verdi. Tüp bebek tedavisinin çocuk sahibi olamayan çiftlerin tercih ettiği ve uzun süredir tüm dünyada yaygın olarak kullanılan yardımcı üreme tekniği olduğunu belirten Fertillife Afyon Hastanesi Tüp Bebek Koordinatörü Hande Telek, “Gerek erkek faktöründen gerekse kadın […]

Fertillife Afyon Hastanesi Tüp Bebek Koordinatörü Hande Telek Gün FM’in konuğu oldu. Telek programda tüp bebek tedavisi konusunda bilgiler verdi.
Tüp bebek tedavisinin çocuk sahibi olamayan çiftlerin tercih ettiği ve uzun süredir tüm dünyada yaygın olarak kullanılan yardımcı üreme tekniği olduğunu belirten Fertillife Afyon Hastanesi Tüp Bebek Koordinatörü Hande Telek, “Gerek erkek faktöründen gerekse kadın kaynaklı faktörden kaynaklanan herhangi bir durumda tüp bebek yöntemi çiftlerin bebek sahibi olmalarını kolaylaştırmıştır” şeklinde konuştu.
Hasta merkeze geldikten sonra neler yapıyor?
Hasta merkeze geldikten sonra yapılan işlemlerle ilgili konuşan Telek, “Hastayla öncelikle geçmişi, hikayesi, evlilik süresi, bebek istemi olan süresi, geçirmiş olduğu operasyon ya da işlemler, genel sağlığı üzerine görüşme sağlanır. Burada amaç hastayı tanımak hastanın bizi tanımasına izin vermek ve merkezimize öncelikle güvenini sağlamaktır” diye değerlendirmede bulundu.
Tüp bebek tedavisinin tüm yönleriyle konuşulduğu programa dinleyiciler de sorularıyla katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır