passo
Türe güven tazeledi

Türe güven tazeledi

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe konuk olarak katıldı. Programda konuşan Türe Afyonkarahisar Tabip Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısının yapıldığını ve tekrar seçilerek güven tazelediklerini söyledi. “Yeni dönemde de güzel işler yapacağımıza inanıyorum” Afyonkarahisar Tabip Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısının yapıldığını söyleyen Türe, “Dünyada ve ülkemizdeki geçen […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe konuk olarak katıldı. Programda konuşan Türe Afyonkarahisar Tabip Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısının yapıldığını ve tekrar seçilerek güven tazelediklerini söyledi.
“Yeni dönemde de güzel işler yapacağımıza inanıyorum”
Afyonkarahisar Tabip Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısının yapıldığını söyleyen Türe, “Dünyada ve ülkemizdeki geçen pandemi süreci nedeniyle Nisan ayında yapılması planlanan genel kurulumuz ertelendi. Bizlerde daha fazla ertelemeye gerek olmadığı kararını 1 Haziran 2020 tarihinden sonra Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklama yapılmasıyla planlamamızı yaptık. 4 Temmuz Cumartesi günü itibariyle genel kurul toplantımızı, 5 Temmuz Pazar günü itibariyle de seçimimizi yaptık. Yeniden başkanlığa seçildim. Yönetim Kurulumuzda ise çok değerli hekim arkadaşlarım bulunuyor. Yeni dönemde de güzel işler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
“Mesleğimize ve geleceğimize sahip çıkmanın bilinciyle hareket ediyoruz”
“Mesleğimize ve geleceğimize sahip çıkmanın bilinciyle hareket ediyoruz” diye konuşan Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe, “Hekimlik ve sağlık ortamının sorunlarını ve çözümlerini oluşturma adına çalışmalar yapıyoruz. Daha iyi, daha güzel, sağlığımız için çalışanlara şiddetin olmadığı çalışma koşullarını sağlama adına hep birlikte el ele çalışıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının hayatımızdaki önemlerinin fark edildiğini anımsatan Türe tüm sağlık çalışanlarına emekleri dolayısıyla teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır