passo
“Üç nesil birarada tatil için misafirlerimizi bekliyoruz”

“Üç nesil birarada tatil için misafirlerimizi bekliyoruz”

NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz Gün FM’de yayınlanan Gündem programında Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtladı. NG Afyon Hotel’in Avrupa’nın En Lüks Termal Spa’sı ödülüne layık görüldüğünü belirten Yılmaz ödülü Afyonkarahisar’a getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. “Ödül töreni Vietnam’da düzenlendi” Dünyanın en saygın turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Spa […]

NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz Gün FM’de yayınlanan Gündem programında Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtladı. NG Afyon Hotel’in Avrupa’nın En Lüks Termal Spa’sı ödülüne layık görüldüğünü belirten Yılmaz ödülü Afyonkarahisar’a getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

“Ödül töreni Vietnam’da düzenlendi”

Dünyanın en saygın turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Spa Awards 2017’de, NG Afyon Hotel’in Avrupa’nın En Lüks Termal Spa’sı ödülüne layık görüldüğünü belirten NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz, “Ödül töreni Vietnam’da düzenlendi. Bu ödülü Afyonkarahisar’a getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu gurur önce Afyonkarahisarlı hemşerilerimizin sonra hepimizindir. Afyonkarahisar’a dünya çapında ödüller yakışır. İlimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

“Oteldeki tüm personelimizle büyük bir aileyiz”

Otel etrafında ağaçlandırma çalışmaları yaptıklarını belirten Yılmaz, “Bir de sera yaptık. Şu anda oteldeki tüm çiçeklerimizi kendimiz yetiştiriyoruz. Bununla beraber özellikle ön bahçemizde ciddi bir ağaçlandırma çalışması yaptık. Yine uygulamaya başladığımız mangal masalarımız misafirlerimizden büyük beğeni alıyor. Bizler misafirlerimizin rahat edebilmeleri için tüm ayrıntıları düşünüp, buna göre hizmet ediyoruz. Oteldeki tüm personelimizle büyük bir aileyiz. Daima bu bilinçle çalışıyoruz” diye değerlendirmede bulundu.

“Her yaş grubuna hitap etmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Otelde her yaş grubundaki misafirler için konseptler bulunduğunu kaydeden NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz, “Eskiden termal tatil deyince sadece yaşlı grubuna hitap eden tatil akla gelirdi. Son yıllarda bu algı değişti. Otelimizdeki havuzlarda bulunan aqua parklar çocuklar tarafından çok beğeniliyor. Yine gençlerimiz yüzme havuzlarımızı ve masajlarımızdan faydalanarak keyifli zaman geçiriyorlar. Kısacası her yaş grubuna hitap etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Üç nesil birarada tatil için misafirlerimizi bekliyoruz” dedi.

Kongre turizminin önemine de değinen Yılmaz, “Siyasi partilerimiz, kamu kurumları ile odalar ve dernekler toplantılarını ilimizdeki otellerde yapıyorlar. Bu da turizmin sadece belli dönemlerde olmasının önüne geçiyor. Termal oteller yılın her günü hizmet veren oteller durumuna geldiler. Bu durum Afyonkarahisar ekonomisi için de son derece önemli” diye konuştu.

Otelde konaklayan misafirlerin Afyonkarahisar’ın tarihi ve turistik bölgelerini görmeleri için bilgilendirmede bulunduklarını belirten Yılmaz, Afyonkarahisar’ın her yönüyle dikkat çeken bir şehir olduğunu kaydetti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz yayın dolayısıyla teşekkür ederek Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise NG Afyon Hotel’in örnek bir tesis olduğunu belirterek Yılmaz’ın şahsında tüm emeği geçenleri kutladı.

NG Afyon Hotel Genel Müdürü Cenker Yılmaz Gün FM Anı Defterine de görüşlerini yazarak imzaladı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır