passo
“Ülkemizin en büyük spor organizasyonu”

“Ülkemizin en büyük spor organizasyonu”

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) ülkemizin en büyük spor organizasyonu olduğunu kaydetti. MXGP’nin Türkiye’nin en büyük spor organizasyonu olduğunu belirten Akülke, “Bu şampiyonada çok büyük emek var. Tüm emek verenlere ve özellikle Afyonlulara çok teşekkür ederim. Bugüne kadar çok iyi ev sahibi oldular. Devamını […]

Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) ülkemizin en büyük spor organizasyonu olduğunu kaydetti.
MXGP’nin Türkiye’nin en büyük spor organizasyonu olduğunu belirten Akülke, “Bu şampiyonada çok büyük emek var. Tüm emek verenlere ve özellikle Afyonlulara çok teşekkür ederim. Bugüne kadar çok iyi ev sahibi oldular. Devamını diliyorum. Gelen hem sporcu ve sanatçılar hem de izleyiciler memnun ayrıldılar. Bu yıl etkinliklerimizde bir ilke imza atacağız. 30 Ağustos’ta 100.yıl sürüşümüz olacak. Farklı yerlerden etkinlik için gelen motorcularla Cumhuriyetimizin 100’ncü yıldönümü nedeniyle Kocatepe’ye çıkıp sonra yarış alanına geçeceğiz. Yine sukay pistimizde önemli bir organizasyon düzenleyeceğiz. Motosörf şampiyonası Afyonkarahisar’da yapılacak” diye konuştu.
1 Eylül’de Gülden Karaböcek sahne alacak
MXGP etkinlikleri kapsamında ilan edilen sanatçıların yanına usta sanatçı Gülden Karaböcek’in de eklendiğini söyleyen Akülke, “Bir döneme şarkılarıyla damga vuran ünlü sanatçı Gülden Karaböcek, Türkiye Motofest’te sahne alarak Afyonkarahisarlılara unutulmaz bir konser verecek. 1 Eylül Cuma günü ‘Ustalara Vefa’ konseptiyle sahne alacak olan Gülden Karaböcek, motosiklet tutkunlarının ve müzikseverlerin büyük ilgisini çekecek. Aynı zamanda aynı gün konser verecek olan Ferhat Göçer ile de düet yapacaklar” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır