passo
“Üretim içinde olmaktan mutluyuz”

“Üretim içinde olmaktan mutluyuz”

Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Bolvadin Kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün ve Bolvadin Kadın Kooperatifi Başkanı Zişan Çetinova konuk oldular. “Biz zaferin kadınlarıyız, biz Kadınanalarız” Kadın Kültür Evi projesi dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e teşekkür eden Kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün, “Bolvadin […]

Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Bolvadin Kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün ve Bolvadin Kadın Kooperatifi Başkanı Zişan Çetinova konuk oldular.

“Biz zaferin kadınlarıyız, biz Kadınanalarız”

Kadın Kültür Evi projesi dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e teşekkür eden Kadın Kültür Evi Müdiresi Tuğba Ergün, “Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat ve Belediye Başkanı Fatih Kayacan ve eşlerine katkıları için çok teşekkür ederiz. Bizler tek bir elden değil, hep bir elden üretmeye devam edeceğiz. Biz zaferin kadınlarıyız, biz Kadınanalarız” diye konuştu.

“Birçok kalemde ürünler üretiyoruz”

Başta dekoratif sepet olmak üzere birçok kalemde ürünler ürettiklerini söyleyen Bolvadin Kadın Kooperatifi Başkanı Zişan Çetinova, “Kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünlerini albikere.com aracılığıyla satın alabilirler. Hem kadınlarımıza hem de eğitime destek olabilirler. Üretim içinde olmaktan son derece mutluyuz. Tüm kadınlarımızı faaliyetlerimize katılmaya davet ediyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Ergün ve Çetinova Gün FM’i daima yanlarında hissettiklerini söylerek Akar’a teşekkür ettiler. Akar ise Kadın Kültür Evleri’nin yaşatılmasının çok önemli olduğunu belirterek Ergün ve Çetinova’ya başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır