passo
“Üretmekten mutluyuz”

“Üretmekten mutluyuz”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadın dair programına Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses ve Kooperatif Üyesi Gülşah Dinç konuk oldu. Sultandağı Kadın Kültür Evi’nde yapılan faaliyetlere kadınların yoğun katıldığını belirten Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses, “Kadınlarımızın Kadın Kültür Evlerinde var olan programlar ve içerikleri kaçırmaksızın takip ediyor […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadın dair programına Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses ve Kooperatif Üyesi Gülşah Dinç konuk oldu.

Sultandağı Kadın Kültür Evi’nde yapılan faaliyetlere kadınların yoğun katıldığını belirten Sultandağı Kadın Kültür Evi Müdiresi Songül Şenses, “Kadınlarımızın Kadın Kültür Evlerinde var olan programlar ve içerikleri kaçırmaksızın takip ediyor olmaları daha önceden bu alanlarda çok büyük eksikliğin hissedildiğini ve Kadın Kültür Evlerinin bu boşluğu doldurduğunu düşündürdü bana. Başta Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve saygıdeğer eşleri Sümeyra Çiçek olmak üzere tüm emek verenlere çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“Birçok meslek grubuna yönelik bebekler ürettik”

Sultandağı Kadın Kooperatifi olarak deri ürünleri üretip sattıklarını kaydeden Sultandağı Kooperatif Üyesi Gülşah Dinç, “Çantadan cüzdana, kemerden kalemliğe kadar deri ürünleri üretiyoruz. Ayrıca doğal bebekler yapıyoruz. Birçok meslek grubuna yönelik bebekler ürettik. Polis, asker, AFAD çalışanı gibi mesleklere özel bebekler ürettik. Bebeklerimiz de ilgi görüyor. Üretmekten mutluyuz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır