passo
Vali Gökmen Çiçek Kadın Gazetecileri Ağırladı

Vali Gökmen Çiçek Kadın Gazetecileri Ağırladı

Afyonkarahisar merkezde faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarında görev yapan kadın gazeteciler yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesi Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, basına verdiği değer, kadınlara verdiği önem ve Kadın Kültür Evleri ile Kadın Kooperatifleri Projesi için teşekkür ettiler. Programları kapsamında kadın gazetecileri makamında ağırlayan Vali Çiçek, basın sektörü, Afyonkarahisar gündemi ve çalışmaları devam […]

Afyonkarahisar merkezde faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarında görev yapan kadın gazeteciler yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesi Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, basına verdiği değer, kadınlara verdiği önem ve Kadın Kültür Evleri ile Kadın Kooperatifleri Projesi için teşekkür ettiler.

Programları kapsamında kadın gazetecileri makamında ağırlayan Vali Çiçek, basın sektörü, Afyonkarahisar gündemi ve çalışmaları devam eden projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Kadın Eli ile Afyonkarahisar’da Çok Güzel İşler Yapıyoruz

Ziyarette konuşan ve kadın gazetecilere teşekkür eden Vali Gökmen Çiçek: “Bugün kadın gazetecilerimizi ağırlıyoruz. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 8 Mart Kadınlar Günü’ne çok az kaldı. 8 Mart’ta güzel bir kutlama yapacağız. Afyonkarahisar son zamanlarda kadınların başarı hikâyeleriyle dolu bir şehir haline geldi. Özellikle yapılan birçok projede mutlaka bir kadın eli olduğunu görüyoruz. Kadın Kültür Evleriyle çalışmalarımız bambaşka bir boyut kazandı. Kadın Kültür evleri nasıl olur, olabilir mi, yapılabilir mi söylentileri varken yapılamaz, geçmişte bunun kötü örnekleri vardı denilirken bugün Kadın Kooperatifleri inanılmaz siparişler şimdiden kara geçti. 8 Mart dünya Kadınlar Günü’nde işte bu Kadın Kültür Evleri ve Kadın Kooperatiflerinin lansmanını yapacağız. Kadınlarımızın başarılarını ve kısa sürede nasıl işler başardıklarını anlatacağız. Başka illerde de bu projemiz örnek alınmaya başladı ve bizlerden proje hakkında fikir alıyorlar. Haberler, köşe yazıları, tanıtımlar ile çok yönlü bir şekilde bu çalışmalarımızın tanıtımında basın mensuplarımızın büyük desteği oldu. Kadın eli değdiğinde birçok şey güzelleşiyor, değişiyor. İnşallah kadın eli değecek ve Afyonkarahisar daha da güzelleşecek. Kadınlarımızın desteğiyle ilçelerimizde çok güzel işler yapıyoruz. Hedef olarak doğru bir kitle seçtik onların enerjisi, gücü ve desteğiyle çok güzel işler yapacağız” dedi.
Vali Gökmen Çiçek ziyaret sonunda tüm konuklarına teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Ziyarette Gün FM Yönetim Kurulu Başkanımız Fadime Akar da hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır