passo
Vali Tutulmaz’dan Gün FM’e ziyaret

Vali Tutulmaz’dan Gün FM’e ziyaret

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Gün FM’e iade-i ziyarette bulunarak Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüştü. Nesillerden beri süregelen bir kültürü tanımlayan radyoların önemine değinen Vali Tutulmaz; “Radyolar tarihi açıdan televizyonlardan çok daha eski dönemlere dayanmaktadır. Daha köklü bir geçmişe sahip olan radyolar, bizi dünyadaki olaylardan haberdar eden, kısa zamanda geniş kitlelere ulaşabilen […]

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Gün FM’e iade-i ziyarette bulunarak Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüştü.

Nesillerden beri süregelen bir kültürü tanımlayan radyoların önemine değinen Vali Tutulmaz; “Radyolar tarihi açıdan televizyonlardan çok daha eski dönemlere dayanmaktadır. Daha köklü bir geçmişe sahip olan radyolar, bizi dünyadaki olaylardan haberdar eden, kısa zamanda geniş kitlelere ulaşabilen önemli bir kitle iletişim aracıdır. Haberlerin dışında, müzikten sanata, sağlıktan eğitime, spordan kültüre ve eğlenceye kadar birçok konuda vatandaşlarımızı hem eğlendiren, hem de bilgilendiren yayınlar yapmaktadırlar” dedi.

“Radyoların hayatımızda önemli bir yerinin olduğunu belirten Vali Tutulmaz,  “Radyolar vatandaşların sesine kulak vererek, vatandaşların kamusal alanda yaşadıkları sıkıntıları ve sorunları dile getirerek, bunların çözüm yolları ile ilgili programlar yaparak, gündem oluşturarak yazılı ve görsel basın kuruluşları gibi adeta bir kamu hizmeti görevi yapmaktadırlar. Bu şekilde vatandaş ile kamu kurum ve kuruluşları arasında köprü vazifesi görerek ve görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir” diyerek Gün FM’e yayınlarında başarılar diledi.

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise Vali Tutulmaz’a nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek çalışmalarıyla ilgili bilgiler sundu.

Akar ziyaret anısına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’a Türk bayraklı plaket takdim etti. Tutulmaz Gün FM Anı Defterine görüşlerini yazarak imzaladı.

Ziyaret esnasında Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir de hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır