Reklam

Reklam

passo
Vali Yıldırım’dan Gün FM’e ziyaret

Vali Yıldırım’dan Gün FM’e ziyaret

13 Şubat Dünya Radyo Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım Gün FM’i ziyaret etti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve radyo personeli tarafından karşılanan Yıldırım Gün FM çalışanlarının 13 Şubat Radyo Günü’nü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette radyoların önemine değinen Yıldırım, “Radyolar en eski ve etkili iletişim araçlarındandır. Özellikle yerelde radyoculuğun yaşatılması çok […]

13 Şubat Dünya Radyo Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım Gün FM’i ziyaret etti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve radyo personeli tarafından karşılanan Yıldırım Gün FM çalışanlarının 13 Şubat Radyo Günü’nü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette radyoların önemine değinen Yıldırım, “Radyolar en eski ve etkili iletişim araçlarındandır. Özellikle yerelde radyoculuğun yaşatılması çok önemli. Zor şartlarda yayın yapan tüm radyocularımızın 13 Şubat Radyo Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Gün FM’in sağlık, eğitim ve gündeme ilişkin programlar yaptığını belirterek yaptıkları yayınlarla ilgili Vali Yıldırım’a bilgiler verdi.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım’a ziyaret anısına Türk bayraklı bir plaket takdim etti.
Samimi bir havada geçen ziyaret Vali Yıldırım ve Gün FM personelinin birlikte fotoğraf çektirmeleriyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır