passo
Vatandaşlarımızı mitinge bekliyoruz

Vatandaşlarımızı mitinge bekliyoruz

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Özkaya Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Ağustos Pazartesi günü ilimizde olacağını söyleyerek vatandaşları Erdoğan’ın mitingine davet etti. 29 Ağustos Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimizde olacağını söyleyen Özkaya, “Yaklaşık iki yıl önce Büyük Taarruz’un 100’ncü yılında partimizin kurulduğu Zafer Şehrinde  güzel bir kutlama yapmalıyız demiştim. […]

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Özkaya Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 29 Ağustos Pazartesi günü ilimizde olacağını söyleyerek vatandaşları Erdoğan’ın mitingine davet etti.

29 Ağustos Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimizde olacağını söyleyen Özkaya, “Yaklaşık iki yıl önce Büyük Taarruz’un 100’ncü yılında partimizin kurulduğu Zafer Şehrinde  güzel bir kutlama yapmalıyız demiştim. Bunu Sn. Cumhurbaşkanımıza da Valimiz Milletvekilimiz ve Bakanımız Eroğlu ile çeşitli defalar ilettik. Ve kendileri davetimizi kabul ederek geleceklerini söylediler. Sn. Cumhurbaşkanımız 29 Ağustos Pazartesi günü ilimizde Zafer Meydanında büyük bir miting yapacak. Afyonlu hemşerilerimizi Büyük Taarruz’un 100’ncü yılında Cumhurbaşkanımızın mitingine davet ediyoruz. Kendilerinin mutlaka ilimize özel açıklamaları olacaktır” diye konuştu.

Toprak Mahsulleri Ofisinin depoları dolu

Afyon’da tarım ve hayvancılığın önemli bir geçim kaynağı olduğunu söyleyen Milletvekili Ali  Özkaya, “Afyonkarahisar tarım ve hayvancılıkta önemli bir yeri olan il. Burada mesleği ne olursa olsun birçok kişinin tarım ve hayvancılıkla ilişkisi var. Tarımla uğraşan bazı kişiler mazot ve gübrenin yüksek olduğunu söylüyorlar. Bu dolarla ilgili bir şey. Ben bunu daha önce de açıkladım. Ama yanlış anlaşıldı. Oysa bir kıyaslama yapmıştım. Sözlerimi cımbızlayarak alıyorlar. Çiftçimize biz siz ekin, korkmayın diyoruz. Bu sene ilimizdeki çiftçilerimiz memnun. TMO Afyon’un tüm ilçelerinden buğday, arpa aldı. Bu sene TMO depoları doldu” dedi.

Bu sene yem fiyatlarının stabil gideceğini düşündüğünü söyleyen Özkaya, “Tarım Kredilerde çiftçilere yetecek kadar gübre olacak. Bunu Genel Müdürümüz söyledi. Çiftçilerimiz üretmeye devam etsinler. Rahat nefes alacaklar. Yem, gübre ve mazotu bu sene ilk olarak ayni olarak vermeye başlıyoruz. ” dedi.

Milletvekili adayı olacağım

“Kadere inanmış bir insanım” diyen Özkaya, “Ben ideolojik bir insanım. Cumhurbaşkanım ile yola çıktım başka yere de asla gitmem. Hangi sırada olursam olayım partimde kalmaya devam ederim. Biz güzel hizmetlere imza attık. Milletimizle bir gönül bağımız var. Partimiz değerlendirir listeye koyar veya koymaz. Bunların hepsi olabilir. Allah ne takdir etmişse o olur. Milletvekilli adaylık başvurusunda tabiî ki bulanacağım.Burada partimiz kurullarımız ve Cumhurbaşkanımız ince eleyip sık dokuyor. Bu zamana kadar yaptığı hizmetler ve çalışmaları esas alınıyor. Bundan öncede bundan sonrada partimizde böyle oldu. Böyle de olacak” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır