passo
“Vatandaşlarımızla her daim iç içe çalışıyoruz”

“Vatandaşlarımızla her daim iç içe çalışıyoruz”

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av.İbrahim Yurdunuseven her daim vatandaşlarla istişare halinde olduklarını belirterek en fazla talebin iş ve atama konusunda olduğunun altını çizdi. Afyon Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programına konuk olan İbrahim Yurdunuseven,”Meclis tatile girdikten sonra ilimiz ve ilçemizde vatandaşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Cuma namazını her hafta başka bir mahalle […]

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av.İbrahim Yurdunuseven her daim vatandaşlarla istişare halinde olduklarını belirterek en fazla talebin iş ve atama konusunda olduğunun altını çizdi.
Afyon Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Özel programına konuk olan İbrahim Yurdunuseven,”Meclis tatile girdikten sonra ilimiz ve ilçemizde vatandaşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Cuma namazını her hafta başka bir mahalle ve camide kılıyoruz. Namaz sonrası gelen talepleri dinliyoruz. Bugün Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile birlikte namazımızı eda ettikten sonra vatandaşların sorunlarını dinledik. Doğrusunu isterseniz en fazla iş talebi oluyor, ardından ise tayin istekleri geliyor’ dedi.
“İlimizin meselelerine vakıfız”
Afyonkarahisar meselelerine vakıf olduklarını anlatan Yurdunuseven,”Bakanımız Veysel Eroğlu Milletvekilimiz Ali Özkaya ile ilçeleri de geziyoruz ilçelerin meselelerini yerinde tesbit ediyoruz.Bu bu bayramda yine bayramın 2. Günü diğer bayramlarda olduğu gibi merkezde bayramlaşma sonrası ilçeleri gezeceği” diye konuştu.
“Altyapıya özel önem vereceğiz”
Afyon Spor komplesinin gözde bir tesis hainle geldiğini anlatan Yurdunuseven, “Şu ana kadar50 takım spor kompleksinde kamp yaptı şu anda dahi 7/8 takımın kampı sürüyor. Termali doğal güzellikleri ve kavşak noktada olmasından dolayı ilimiz önemli bir merkez oldu. Futbol, voleybol ve basketbolda Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’inde desteği ile bu sezonda başarılı sonuçlar alacağımızı ümit ediyorum. Burada altını çizmek lazım. Altyapıya özel önem vereceğiz. Sporda başarı ve az masraf için alt yapı önemlidir’ dedi.
“Basın ile sürekli temas halindeyiz”
Afyon basının yazılı görsel,işitsel ve internet olmak üzere ayrım yapmadan 24 Temmuz itibariyle ziyaret ettiğini kaydeden Ak Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “4 yıl il Başkanlığı bir yıl milletvekilliğim sırasında basın ile sürekli temas halinde olduk.Ben ilimizde meselelere sahip çıkan vatan ve bayrak aşkı taşıyan basın çalışanlarından her daim memnun kaldım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır