passo
“Verenle alan arasında köprüyüz”

“Verenle alan arasında köprüyüz”

Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı ve Uluslar arası Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Federasyonu (UTEF) İl Temsilcisi Yıldız Değer Gün FM’in konuğu oldu. Değer herkesi 9 Haziran Cuma günü Zafer Kent Meydanında açılacak ve 4 gün açık kalacak olan Marifetli Hanımlar Pazarı’na davet etti. Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bu yıl da Marifetli […]

Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı ve Uluslar arası Engelliler, Yaşlılar, Kimsesizler Federasyonu (UTEF) İl Temsilcisi Yıldız Değer Gün FM’in konuğu oldu. Değer herkesi 9 Haziran Cuma günü Zafer Kent Meydanında açılacak ve 4 gün açık kalacak olan Marifetli Hanımlar Pazarı’na davet etti.

Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak bu yıl da Marifetli Hanımlar Pazarı’na katılacaklarını söyleyen Değer, “Derneğimize destek olmak isteyen herkesi Marifetli Hanımlar Pazarı’na bekliyoruz. Pazarda yöresel lezzetlerimizi dernek yararına satacağız. İsteyenler yaptıkları el emeği lezzetleri de getirerek destek olabilir. Herkesi bekliyoruz” diye konuştu.

İhtiyaç sahibi herkese ulaşmak istediklerini söyleyen Değer, verenle alan arasında köprü olmaya devam edeceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır