passo
“www.albikere.com’u tıkla, eğitime katkıda bulun”

“www.albikere.com’u tıkla, eğitime katkıda bulun”

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker Gün FM’in konuğu oldu. Diker programda hem Afyon Eğitim Vakfı hem de albikere.com e-ticaret sitesi hakkında açıklamalarda bulundu. www.albikere.com, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulduğu bilgisini aktaran Diker, “E-ticaret sitemiz, kadın kooperatiflerinde üretilen ürünlerin, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan e-ticaret sitesi üzerinden pazaryeri mantığı ile […]

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker Gün FM’in konuğu oldu. Diker programda hem Afyon Eğitim Vakfı hem de albikere.com e-ticaret sitesi hakkında açıklamalarda bulundu.
www.albikere.com, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulduğu bilgisini aktaran Diker, “E-ticaret sitemiz, kadın kooperatiflerinde üretilen ürünlerin, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan e-ticaret sitesi üzerinden pazaryeri mantığı ile satılmasından elde edilecek gelirle daha çok öğrenciye burs verilebilmesi fikriyle hazırlıklarına başlamış ancak kurulumu sırasında birçok özel sektör firmasının katılımı olmuştur. www.albikere.com sitemizde göstereceğimiz başarı, bir tarafta kadın emekçilere destek bir tarafta okumak isteyen maddi olanakları kısıtlı öğrencilerimize katkı sağlayan iki yönlü bir sosyal sorumluluk projesinin de başarısı olacaktır. Bu projenin mimarı Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
“Sitemizden yapılan toplam sipariş sayısı 3493’dür”
“Sitemizin yayına girdiği 25 Mayıs 2021 tarihinden 12 Ekim 2021 tarihine kadar toplam 222 bin 213 defa sitemize giriş yapılmış olup google incelemesine göre bunların 131 bin 536’sı siteye ilk kez giriş yapan kullanıcılardır” bilgisini aktaran Diker, “Sitemizde toplamda 1.160.912 sayfa görüntülenmiş, ziyaretçilerin sitede kalma süreleri ortalama 4 dakika 3 saniye olmuştur. Sitemizde toplam 637 mağaza bulunmakta ve 27 bin 458 ürün çeşitliliği mevcuttur. Yayına girdiği tarihten bu yana yapılan alışveriş tutarı 832 bin 610.12 TL, hak edilen komisyon tutarı 69 bin 866.98 TL’dir. Sitemizden yapılan toplam sipariş sayısı 3493’dür. Sitemizde 64 adet kadın kooperatifi mevcut” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır