passo
Yalçın: “Okullarımızda gereken hijyen tedbirleri alındı”

Yalçın: “Okullarımızda gereken hijyen tedbirleri alındı”

Gün FM’de yayınlanan Eğitim Saati programına Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın konuk oldu. Eğitimci Lokman Özkul’un sorularını yanıtlayan Yalçın köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi ve “Müsterih olun” dedi. Yalçın okulları ziyaret etti 15 Şubat Pazartesi itibariyle köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin […]

Gün FM’de yayınlanan Eğitim Saati programına Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın konuk oldu. Eğitimci Lokman Özkul’un sorularını yanıtlayan Yalçın köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyerek velilere seslendi ve “Müsterih olun” dedi.
Yalçın okulları ziyaret etti
15 Şubat Pazartesi itibariyle köy okullarında yüz yüze eğitimin başladığını söyleyen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, “2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. Dönemi yüz yüze eğitime başlayan köy okullarımızdan Sadıkbey Ortaokulu, Sadıkbey İlkokulu ve Erkmen TOKİ Nurullah Oymak İlkokullarında öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldim. Uzun bir aradan sonra öğrencilerimizi okullarımızda sınıflarımızda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizi sınıflarında görmeyi, seslerini duymayı özledik. En kısa sürede tüm öğrencilerimizin okullarda yüz yüze eğitime başlamalarını heyecanla bekliyoruz. Bunun için hep birlikte aldığımız tedbirlere uymaya devam edeceğiz. Hep beraber maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak bu salgının üstesinden geleceğiz” şeklinde konuştu.
“Velilerimiz müsterih olsunlar”
Okullarda gereken hijyen tedbirlerinin alındığı bilgisini aktaran Yalçın, “Tüm okullarımızda gereken hijyen tedbirler alındı. Velilerimiz müsterih olsunlar. Zor pandemi günlerinde öğretmenlerimiz vefa gruplarında ve filyasyon ekiplerinde özveriyle görev yaptılar ve bir yandan uzaktan eğitimi sürdürdüler. Hepsine de teşekkür ediyorum” diye değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın eğitime verdikleri önem nedeniyle Gün FM’e tebriklerini iletti. Akar ise yayın dolayısıyla Yalçın’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır