“Yemek sevgi işidir”

“Yemek sevgi işidir”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yesi Yemek Sahibi Gökhan Özoğul konuk olarak katıldı. İşletmesini yaklaşık bir ay önce faaliyete açtığını kaydeden Özoğul yemek sektöründe kalıcı bir marka olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Afyon’a katma değer sağlamak için yola çıktıklarını belirten Yesi Yemek Sahibi Gökhan Özoğul, “Amacımız taşıma ve yerinde üretim hizmeti ile KOBİ’lerin, okulların ve […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yesi Yemek Sahibi Gökhan Özoğul konuk olarak katıldı. İşletmesini yaklaşık bir ay önce faaliyete açtığını kaydeden Özoğul yemek sektöründe kalıcı bir marka olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.
Afyon’a katma değer sağlamak için yola çıktıklarını belirten Yesi Yemek Sahibi Gökhan Özoğul, “Amacımız taşıma ve yerinde üretim hizmeti ile KOBİ’lerin, okulların ve resmi kurumlarımızın çözüm ortağı olmaktır. Yine doğru zamanlama ve planlama ile hizmet ederek müşteri memnuniyeti sağlayan, yemek ve kalite denince akla gelen bir firma olmak istiyoruz. Yemeklerimizi Gıda Mühendisi denetiminde, sağlıklı, hijyenik bir ortamda hazırlıyoruz. Özenle seçilmiş kaliteli markaları ve ürünleri kullanarak her gün aynı lezzet ile müşterilerimize sunuyoruz” diye konuştu.
“Marifeti sevgide olduğuna inanıyoruz”
Yemeklerin sıcak zinciri bozulmaması için 20 km üzerine taşıma hizmeti vermediklerini kaydeden Özoğul, “Gıda güvenliği gereği sıcak zincir bozulmadan müşterilerimizin yemek tüketim alanlarına ulaştırmak istiyoruz. Yesi, Orta Asya topraklarında yaşayan Türk milletinin kültüründe özel bir yere sahip olan Hoca Ahmet Yesevi’nin büyüdüğü yerin ismi.Aynı zamanda kısaltma olarak yemek sevgi işidir demektir. Yesevi’nin felsefesinde aşk ve sevgi vardır. Yemeğimize sevgimizi de katıyoruz. Yesevi, ‘Marifeti olmayanın kerameti de olmaz’ demiştir. Marifeti sevgide olduğuna inanıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır