passo
“Yeni dönemde iz bırakacak projeler hazırladık”

“Yeni dönemde iz bırakacak projeler hazırladık”

Şuhut Belediye Başkanı ve Ak Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı Recep Bozkurt Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Başkan Bozkurt programda Şuhut’un son yıllarda gerek belediyenin gerekse hükümetin yaptığı muhteşem hizmet ve yatırımlarla gıpta edilen ve parlayan bir yıldız haline geldiğini söyledi. “Halka hizmet Hakka hizmettir düsturuyla yola çıktık” Şuhut’un tarım ve hayvancılığın merkezi […]

Şuhut Belediye Başkanı ve Ak Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı Recep Bozkurt Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu.
Başkan Bozkurt programda Şuhut’un son yıllarda gerek belediyenin gerekse hükümetin yaptığı muhteşem hizmet ve yatırımlarla gıpta edilen ve parlayan bir yıldız haline geldiğini söyledi.
“Halka hizmet Hakka hizmettir düsturuyla yola çıktık”
Şuhut’un tarım ve hayvancılığın merkezi iken son yıllarda yapılan okullar, yurtlar ve ilim-kültür merkezleriyle eğitimin merkezi olmaya aday olduğunu belirten Başkan Bozkurt, “Halka hizmet Hakka hizmettir düsturuyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Şuhut’umuzu yeniden imar etmek için durmadan çalışıyoruz. Çevre, eğitim, kültür, spor, ekonomi, sanayi, ticaret, alt yapı gibi birçok alanda yaptığımız ve takip ettiğimiz projelerle Şuhut’umuzu yarınlara hazırlıyoruz. Yeni dönemde de hazırladığımız projelerle başarılarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.
“Şuhut’u yeni dönemde daha büyük yatırımlarla buluşturacağız”
Şuhut’un gelişimi için daima destek olan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en içten şükranlarını sunan Başkan Bozkurt, “Şimdi vakit Şuhut’umuzu daha büyük yatırımlarla buluşturmak, yeni çalışmalara hep birlikte imza atma vakti. Üçüncü dönemimizde halkımızın desteği ve teveccühü ile çevre, kültür, sanat, altyapı ve üst yapı yatırımları, istihdam, teknoloji gibi alanlarda muhteşem yatırımları halkımızla buluşturacağız. Şuhut’ta gerçekleştirilmesi imkansız olan yatırımları sadece oy almak için vaat etmek yerine, gerçekçi ve hükümetimizin desteği ile gerçekleştirilebilir 55 projemizi vatandaşımızın takdirlerine sunuyoruz. Yaptığımız her hayırlı hizmette yanımızda olan, destek veren, emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm halkımıza selam ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yeni dönemde tevazu, tecrübe, samimiyet ve ustalıkla yeniden sloganını kullandıklarını belirten Başkan Bozkurt Şuhut için iz bırakacak projeler hazırladıklarını belirtti.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Başkan Bozkurt yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Bozkurt’a başarılar diledi.
Başkan Bozkurt’a yayın esnasında eşi Şerife Bozkurt da eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır