• DOLAR
  $4.007,6400
  ( ₺9,74 )
 • EURO
  $1,0904
  %1,21
 • ALTIN
  $60.821,7500
  %1,79
 • BIST
  93,6133
  ( ₺0,16 )
Yurdunuseven: “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır”

Yurdunuseven: “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır”

Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yurdunuseven gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. “Tüm halkımızla birlikte her akşam meydanda demokrasi nöbetlerine katıldım” 15 Temmuz darbe girişimi yaşandığında il dışında olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Darbe girişiminin olduğunu öğrendiğimde […]

Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Yurdunuseven gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
“Tüm halkımızla birlikte her akşam meydanda demokrasi nöbetlerine katıldım”
15 Temmuz darbe girişimi yaşandığında il dışında olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Darbe girişiminin olduğunu öğrendiğimde hemen ilimizin yetkilileri ve partimizin yöneticileriyle telefonla bağlantıya geçtim. Çok şükür ki bir sorun olmadığını anladım. Ertesi gün ilimize döndüm ve tüm halkımızla birlikte her akşam meydanda demokrasi nöbetlerine katıldım. Son demokrasi nöbetine kadar tüm halkımız meydanları hiç boş bırakmadı. Bu vesile ile tüm hemşerilerime çok teşekkür ederim. Akşam meydana gelerek sabahın ilk ışıklarına kadar hep beraber meydanlardaydık. Meydana sadece Türk bayraklarımızla gittik. Tüm vatandaşlarımız söz konusu vatansa gerisi teferruat şiarıyla demokrasimize sahip çıktı. Yenikapı’da da Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve diğer siyasi parti liderlerinin katılımıyla güzel bir miting gerçekleştirildi. Allah ülkemizi korudu. FETÖ terör örgütünün girişimi milletimizin ve başta Cumhurbaşkanımız Erdoğan olmak üzere tüm yöneticilerimizin dik duruşuyla engellendi. Basınımızda önemli bir vazife üstlendi. Bu kalkışmanın engellenmesinde basınımızın da payı büyüktür” şeklinde konuştu.
“Ak Parti Türkiye’nin omurgası olan bir partidir”
Programda Ak Parti’nin 15.kuruluş yıldönümüyle ilgili de konuşan Yurdunuseven, “Ak Parti 7’den 70’e, büyükten küçüğe, her yaştan, her bölgeden, her şehirden insanlarımızın yegâne umudu oldu. Ak Parti Türkiye’nin omurgası olan bir partidir. 14 Ağustos 2001 yılında Kurucu Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurulan partimiz halkımızın teveccühleri ve destekleriyle girdiği her seçimden birinci parti olarak çıktı. 2001 yılında partimizin temelleri ilimizde atıldı ve partimiz bütün Türkiye’yi kucaklayan bir parti oldu. Kurulduğu günden bu güne kadar millete hizmet etmeyi kendine görev bilen partimiz, milletin efendisi değil hizmet karı olmuştur” diye değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Yurdunuseven’in çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır