passo
“Yurtdışından gelen 150 hasta şifa buldu”

“Yurtdışından gelen 150 hasta şifa buldu”

Park Hayat Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Alev Türe Gün FM’in konuğu oldu. Türe içinde İngiltere, İrlanda ve ABD gibi ülkelerden gelen yaklaşık 150 hastanın Park Hayat Hastanesi’nde şifa bulduğunu söyledi. “2022 verimli geçti” Afyonkarahisar’ın termal ve tarih turizmi gibi özelliklerinin yanına sağlık turizmini de  katmak istediklerini söyleyen Türe, “Hastanemize yeni katılan hekimlerimizle kadromuz zenginleşmeye […]

Park Hayat Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Alev Türe Gün FM’in konuğu oldu. Türe içinde İngiltere, İrlanda ve ABD gibi ülkelerden gelen yaklaşık 150 hastanın Park Hayat Hastanesi’nde şifa bulduğunu söyledi.

“2022 verimli geçti”

Afyonkarahisar’ın termal ve tarih turizmi gibi özelliklerinin yanına sağlık turizmini de  katmak istediklerini söyleyen Türe, “Hastanemize yeni katılan hekimlerimizle kadromuz zenginleşmeye devam ediyor. Yurtdışından gelen hastalarımız hastanemizde şifa bulup sağlıkla geri dönüyorlar. İngiltere, İrlanda ve ABD gibi ülkelerden gelen yaklaşık 150 hasta Park Hayat Hastanesi’nde şifa buldu. 2022 yılı hastanemiz açısından oldukça verimli geçti. Yeni yılda herkese sağlık, huzur ve barış diliyorum. Şiddet hem sağlıkta, hem de hayatın hiçbir alanında olmasın” şeklinde konuştu.

“Tüp Bebek Merkezimizde hizmet vermeye devam ediyoruz”

Hastanelerinde açılan Tüp Bebek Merkezi’nde de hizmet vermeye devam ettiklerini söyleyen Türe, “Ayrıca obezite cerrahisi, saç ekimi, plastik cerrahi, Kardiyoloji ve Kalp merkezi gibi sağlığın pek çok alanında başarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Park Hayat Hastanesi Tıbbi Hizmetler Direktörü Dr. Alev Türe, Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise sağlıkla ilgili yayınlarının süreceğini söyledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır