passo
Yürüyen Dolabımın Ayak İzleri okuyucuyla buluştu

Yürüyen Dolabımın Ayak İzleri okuyucuyla buluştu

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına ikinci kitabı Yürüyen Dolabımın Ayak İzleri’ni yayınlayan Eğitimci-Yazar Necdet Duman konuk olarak katıldı. Duman roman türündeki kitabında engelli bir kızın hayata tutunuşunu yazdığını söyledi. Programda neden yazdığı ile ilgili soruyu cevaplayan Duman, “Ne bileyim, yazdım işte. Bizi yazdım, sizi yazdım. En çokta vazgeçmemeyi yazdım. Hep aynı sevemezsiniz bunu da yazdım. […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına ikinci kitabı Yürüyen Dolabımın Ayak İzleri’ni yayınlayan Eğitimci-Yazar Necdet Duman konuk olarak katıldı. Duman roman türündeki kitabında engelli bir kızın hayata tutunuşunu yazdığını söyledi.
Programda neden yazdığı ile ilgili soruyu cevaplayan Duman, “Ne bileyim, yazdım işte. Bizi yazdım, sizi yazdım. En çokta vazgeçmemeyi yazdım. Hep aynı sevemezsiniz bunu da yazdım. Gerçek aşkı yani baba-kız aşkını da yazdım. Kısacası bu kitapta bizden daha gerçek olanları yazdım. Asıl engelin kalplerde olduğunu belirttim ve bir de belden aşağısı felçli bir kızın bu hayata karşı harika duruşunu anlattım” diye konuştu.
“Kitabım Sinada Yayınevi’nden okuyucuya ulaştı”
İlk kitabı Dökülen Aşk’ı deneme türünde yazdığını hatırlatan Duman, “Bu kez roman yazdım. Romanımın kapağında, ‘Fırtınada sığınacak liman arama, deniz sensin’ yazıyor. Bu romanımda engelli bir bireyin hayata karşı tutunuşunu yazdım. Kitabımı gözlem üzerine değil hayali olarak kaleme aldım. Kitabı üzerimde büyük emekleri bulunan anne ve babama ithaf ettim. Kitabım Sinada Yayınevi’nden okuyucuya ulaştı. 12 Temmuz Pazar günü 15.00-18.00 saatleri arasında tarihi Taşhan’da imza günü düzenliyorum. Tüm okuyucularımı bekliyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır