passo
“Zafer Haftası etkinliklerine davetlisiniz”

“Zafer Haftası etkinliklerine davetlisiniz”

Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han Gün FM’in konuğu oldu. Han tüm vatandaşları 25 Ağustos akşamı Şuhut’ta düzenlenecek olan etkinliklere ve akabinde yapılacak olan Zafer Yolu yürüyüşüne davet etti. Şuhut’ta bulunan Büyük Taarruz Karargâhı için bir uygulama geliştirildiğini söyleyen Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, “Kaymakamlığımız tarafından Artırılmış Gerçeklik ile hazırlanan Dijital Rehber uygulaması geliştirildi. Bu yenilikle […]

Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han Gün FM’in konuğu oldu. Han tüm vatandaşları 25 Ağustos akşamı Şuhut’ta düzenlenecek olan etkinliklere ve akabinde yapılacak olan Zafer Yolu yürüyüşüne davet etti.
Şuhut’ta bulunan Büyük Taarruz Karargâhı için bir uygulama geliştirildiğini söyleyen Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, “Kaymakamlığımız tarafından Artırılmış Gerçeklik ile hazırlanan Dijital Rehber uygulaması geliştirildi. Bu yenilikle birlikte Büyük Taarruz Zaferinin başlangıç noktası olan bu güzel konağa ve tarihi anlara tanıklık etmek isteyen ziyaretçilerimizi bekliyoruz. Ziyaret edecek olanlar Karargah AR isimli bu uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Bu uygulama sayesinde hem karargahla ilgili bilgi sahibi olacak hem de Atatürk ile fotoğraf çekinebilecekler” diye konuştu.
“Tüm etkinliklere vatandaşlarımızı bekliyoruz”
Büyük Taarruz Zaferi’nin 101’nci yıldönümü nedeniyle Şuhut’un birçok önemli etkinliğe ev sahipliği yapacağını söyleyen Han, “25 Ağustos Cuma akşamı Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın teşrifleri ile önce Atatürk Evimizi ziyaret edeceğiz. Akabinde atlı birlikleri İzmir’e uğurlayıp kortej yürüyüşü gerçekleştirerek ilçe stadyumuna geçeceğiz. Stadyumda Kültür Bakanlığı sanatçıları tarafından konser gerçekleştirilecek ve dans gösterisi olacak. Stadyum etkinliklerinin ardından Çakırözü Köyüne hareket ederek Zafer yürüyüşü başlayacak. Tüm etkinliklere vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.
Şuhut Kaymakamı Han, çok yakında ilçelerinde bulunan eski bir konağı restore ettiklerini, burayı Kitap Kafe haline getireceklerini ve özellikle genç ve kadınların hizmetine sunacaklarını kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır